Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
 
Неділя, 18.11.2018, 14:03
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Сторінки історії
Колектив ліцею
Ліцензії
Контакти
Правила пройому
Правила зарахування
Бланк Заяви
Документи потрібні для вступу
Профєсії
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Сторінки історії

Сторінка історії

Професійно-технічне училище № 103 м. Свердловська створено у 1966 році згідно наказу № 60 від 28 травня 1966 року Ворошиловградського обласного управління профтехосвіти на базі комбінату «Свердловськантрацит». На замовлення відділу робочого постачання училище веде підготовку із спеціальностей: продавець продовольчих та непродовольчих товарів, кухар, кондитер з 2-х річним, 1,5 річним та 1 річним терміном навчання. Очолює професійно - технічне училище - Солдаткіна Світлана Іванівна

З 1970 року ПТУ № 103 здійснює підготовку кваліфікованих робітників для Свердловської швейної фабрики.

З 1986 року училище стає середнім професійно-технічним училищем з 3-х річним терміном навчання.

З 1992 року училище веде перепідготовку на госпрозрахунковій основі за договорами міського центру зайнятості та індивідуальними договорами з професій: кухар-кондитер, продавець з лотка на ринку. За цей час перепідготовлено 540 чоловік.

За роки існування для підприємств харчової промисловості та швейної фабрики училище підготувало понад 13000 кваліфікованих робітників.

Професійно-технічне училище № 103 має трьохповерховий комплекс загальною площею 6391 м2, для навчальних цілей 3717 м2.

В головному блоці розташовані 16 навчальних кабінетів та адміністративні приміщення. В допоміжних блоках обладнані навчально-виробничі майстерні, а саме: дві швацькі майстерні, майстерня манікюрної та педікюрної справи, лабораторія-кухня, навчальна їдальня, спортивний та актовий зали, бібліотека та інші приміщення.

Фінансування училища здійснюється за рахунок державного бюджету. Додатковими джерелами фінансування являються кошти, що надходять за навчання на госпрозрахунковій основі, добровільний разовий внесок від стороніх організацій та приватних осіб на розвиток училища.

Училище має санітарно-технічний паспорт. Санітарно-технічний стан приміщень задовільний, про що свідчать висновки відповідальних організацій.

У своїй діяльності училище керується статутом училища , «Положенням про професійно-технічний навчальний заклад» (постанова Кабінету Міністрів за № 1240 від 05.05.1998р.) , «Положенням про організацію навчально-виробничого процесу в професійно-технічних навчальних закладах» (наказ Міністерства освіти і науки № 181 від 25.05.1998р.) ,законами «Про мову», «Про освіту» , «Про професійно-технічну освіту» та іншими нормативними та законодавчими актами.

Експертна комісія встановила, що:

  • училище розташовано в приміщенні, яке відповідає усім нормативно-технічним, санітарним умовам що до проведення навчально-виховного процесу;

  • навчальна діяльність здійснюється згідно ліцензій наданих Державною Акредитаційною комісією ;

  • навчальний заклад у своїй діяльності керується статутом, постановами, рішеннями та законодавствчими актами з професійно-технічної освіти.

З 1998 року училище очолює Гардиш В.В.

З 2003 року професійно-технічне училище стає професійним торгово - кулінарним ліцеєм

 

Категорія: Сторінки історії | Додав: drenod (27.04.2009)
Переглядів: 787 | Рейтинг: 5.0/1 |
Форма входу
Пошук
Календар свят
Праздники сегодня

Copyright SVPTKL © 2018Сайт управляється системою uCoz